expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου 2012

Άσσος ρίσκου

Καλημέρα σε όλη τη παρέα του Betgame.Το προηγούμενο Σ/Κ πήγαμε ξανά ταμείο με την τριαδούλα από Serie B και όσοι μας ακολούθησαν πληρώθηκαν.Ελπίζω και σήμερα με τον έναν αγώνα που διεξάγεται στην 2η κατηγορία της Ιταλίας να συνεχίσουμε το ίδιο καλά.Πάμε τώρα να αναλύσουμε τον μοναδικό αγώνα που διεξάγεται σήμερα ανάμεσα στην Μπρέσια και την Πάντοβα.

Οι γηπεδούχοι την προηγούμενη αγωνιστική,ηττήθηκαν  με 3-1 από την Σπέτσια εκτός έδρας αν και πρηγήθηκαν με τον ταλαντόυχο  μεσοεπιθετικό Βοuy(Δανεικός από Γιούβε).Ισοφαρίστηκαν στα τελευταία λεπτά του 1ου ημιχρόνου και στο δεύτερο δεν απείλησαν καθόλου και έτσι ήρθε φυσιολογικά η ήττα.Πάντως μέχρι την ισοφάριση η Μπρέσια είχε ευκαιρίες για να βάλει και άλλο γκολ και γενικότερα έδειχνε ένα καλό πρόσωπο.Η Πάντοβα από την άλλη,συνεχίζει να ψάχνει την πρώτη της νίκη,αφού έμεινε στο 1-1 με την Γκροσέτο εντός έδρας και δείχνει ακόμα να ψάχνει τα πατήματα της.Θα επιλέξω τον άσσο της Μπρέσια αν και ο αγώνας δεν είναι εύκολος αλλά οι γηπεδούχοι φαίνονται κάπως καλύτεροι και μέσα στην έδρα τους νομίζω θα τα καταφέρουν,ειδικά αν δείξουν  το αγωνιστικό πρόσωπο των πρώτων 35 λεπτών του αγώνα με την Σπέτσια.Άσσος στο 2.20 και εναλλακτικό ποντάρισμα το γκολ-γκολ στο 1.80, αφού η Πάντοβα έχει 3 γκολ-γκολ στα πρώτα 3 της παιχνίδια.

Συνεχίζουμε αύριο με Serie B και Serie A..